Támogatóink

Dobos László
fővédnök
Kovács Sándor
országgyűlési képviselő
Szabó István
Sz-Sz-B megyei közgyűlés alelnöke
Dr. Hanusi Péter
Mátészalka város polgármestere
Rostás János Tibor
Mátészalkai Szakképzési Centrum főigazgatója
Fülöp István
Járási Hivatal vezető
Torma Tamás
alpolgármester
Dr. Bugya László Kerezsi István
Baross László Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium igazgatója
Dr. Szászi István Dr. Szondi Zita
főigazgató-helyettes
Sz-SZ-B megyei Oktatókórház Mátészalka
Szalka-Ker. 2000 Bt.
Bodó István
Nagy Kft. –
Papirusz Papírbolt
Hegedüs Tibor Imre –
Szerszámbolt
Vékony János –
Autó-smink Kft.
Szatmár Optika – Kupi Ildikó FrieslandCampina Hungária Zrt. – Mészárosné Végh Katalin Kersánszki Anita – Fényes Fitness és Gym
Rimili Autó-motor-kerékpár Centrum Reményi Lászlóné – Műszaki Bolt Kovács Sándorné – Margó Optika
Szalka Gyógyszertár Szülői Munkaközösség Tisza Csaba – Diákcsemege
Albi horgászbolt Függönyvarázs Novella Könyvesbolt
Parmen Konzervipari Zrt. Nyírmeggyes Carlo Benetti Esküvői Ruhaszalon Szatmári Konzervgyár – Papp Ferenc
Szilvai és Társa Kft. Alberto Öltönyház Grillázs és Anetta Cukrászda – Szabó Sándor
MSZC Déri Miksa Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumának iskolavezetése Sárga Frézia Virág-ajándék üzlet JOY Divatáru
Chocolate szolárium Stihl – Grózinger Attila Laguna Parfüméria
Szalka Festék Kft Frederico Bőrdíszmű Szal-Tó Kft.
Kelet Agora Györfi János Szatmári Boszorkák tánccsoport
Opel Magocsa Kft. Elek Heléna Pituk Andrea
Vizler Tibor – Grovi Kft. Használt Barkácsgép Áruház Tóth Józsefné szülő
Szabó József 9.c Fegyver Bence 9.c Nyiregyháziné Misley Katalin
Gaál Gergő Levente 9.c Kónya Balázs 13.c 12.c osztály
11.c osztály Szabó Máté 11.c Kerecseny Pál 9.e
Szilágyi Imre 10.f osztály 14.f osztály
11.a osztály 11.b osztály Szabó József – Elektro sarok
12.d osztály Beauty Táska és Ajándék Zolcsák László 10.b
Pálné Pásztor Tünde szülő Németh-Darabánt Zsanett Szőke Miklós 9.e
Tejfel Viktória 9.b 10.a osztály 10.e osztály
Póti Nikolett 9.d 14.d osztály Kosztyu Miklós
Kovács Terézia 9.e Nyiregyházi Ákosné szülő Nyiregyházi Nóra 11.d
Bulyáki Imre 9.e Petruny Márián 9.c Szabó Bence 9.c
Gépész Felnőtt Focicsapata Molnár Vivien Ardai Anita
Milka László Kiss Jenő és felesége Tar Miklós
Tarné Horváth Szilvia Halászné Kónya Hajnalka Szabó Gabriella Judit 11.b
Kónya Gyula 13.c Nyíri Lajos Sukta Erzsébet
Bíró Eszter 9.e Fodor Richárd 9.e Erdős Alex 9.e
Kerecseny Petra 9.e 9.e osztály Filep Eszter 9.b
Mester Péter 9.b Erdei Bence 9.b Bíró Zoltán 9.b
Szűcs Vivien 9.b Iván Antal Dániel 9.b Papp Alexandra 9.b
Tóth Márk 9.b Lőrincz Kevin 9.b Gere Ernőné 11.e
13.e osztály Tóth-Vonház Linda Facsar Nándor 9.a
Török Regina 9.d Fejér Gábor és családja 10.c osztály
Szabó István Szabó Istvánné Márton Patrik 11.d
Zakor Gergő 11.d Harangozó Petra 11.d Kovács Szabina 11.d
Nyiregyházi Nóra 11.d Kelemen Kitti 11.d Virág Nóra 11.d
Hódi Adrienn 11.d Kovács Szabina 11.d Szűcsné Kerti Éva
Dienes Glória 9.d Lakatos József 9.e Belényessi Norbert
Szabó Krisztina Ari Zoltán Hudákné Tóth Adrienn
Székely Beáta Csürök László 11.e Puskás Dominik 11.e
Kissné Papp Anita Vincze Katalin 12.e osztály
Bródi Viktor 10.d osztály Boros Máté
Rozgonyi Dezsőné Tömöriné Józsa Beáta Kötél Sándor
Véghné Tomkó Beáta Plesu Csaba Pillingné Gégény Edina
Simon Ágoston 9.b Szabó Petra 11.d Lukács Krisztina
Soltész Ferenc Gere Róbert Fülöpné Kecskés Judit
Balogh Sándorné 13.d osztály Havacs Evelin 13.d
Tömöriné Pregon Ildikó Szabó Ágnes Koncz Annamária
Pálinkás István Lakatosné Kádár Ágnes Horilláné Hajdu Éva
Lengyel Zoltán Varga Martin Gyula 9.a Bársony Márk 9.e
Bulyáki Máté 9.e Katona Mónika 9.e Katona Zoltán 11.b
Séra Erzsébet 11.d Mozsik Gábor 9.a Simon Ivett 9.a
Szabad Attila 9.a Kun András Bence 9.e Szabó Gábor
Bánhalmi Imréné Hutfleszné Varga Katalin Szakácsné Dancs Zsuzsa
Veres Norbert 9.d osztály 15.d osztály
Bétéri Csaba Pénzes Zoltán 9.c osztály
Szépné Bojer Boglárka Szép Tamás Nagy Attila
Csontosné Mezőfényi Mónika Horváthné Gereba Katalin 9.f osztály
Barkovánné Uzonyi Pálma Barkován Ferenc